Home > Begeleiding > Stagebegeleiding

Stagebegeleiding

De praktijk vormt het vertrekpunt van het onderwijs. Tijdens je opleiding ga je als student aan de slag bij bedrijven. Volg je een dagopleiding, dan heet dat de stage. Heb je gekozen voor een bbl-opleiding, dan noemen we dat werkend leren.

Praktische ondersteuning
Het Stagebureau van het ROC Kop van Noord-Holland regelt in overleg met betrokkenen de stages voor studenten die een bol-opleiding volgen. Studenten in een bbl-opleidingstraject zoeken zelf een werkgever. De consulenten van het stagebureau bieden ook praktische ondersteuning, zowel aan studenten als bedrijven.

Wil je een afspraak maken?


Heb je na het lezen van onze website nog vragen? Loop even langs of bel de consulenten van het Stagebureau. Je vindt hun contactgegevens hieronder. Een mail sturen kan ook: stagebureau@rockopnh.nl. Andere vragen? Klik dan op de button hieronder.


Persoonlijk contact

De stageconsulenten

Mevrouw R. Ypma

Entree opleiding
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 27 23 44 45
E-mail:  rypma@rockopnh.nl

Mevrouw A. van der Zande

Sport en bewegen en VeiligheidsAcademie
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 51 65 91 06
E-mail: avanderzande@rockopnh.nl

Mevrouw G. Hoffard

Techniek en Autotechniek
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 16 01 37 71
E-mail: ghoffard@rockopnh.nl

Mevrouw J. Nijland

Zeevaart
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 51 96 47 98
E-mail: jnijland@rockopnh.nl

Mevrouw A. Swart

Welzijn
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 16 00 80 06
E-mail: aswart@rockopnh.nl

Mevrouw J. Stuijvenberg

Detailhandel en ICT
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 24 57
E-mail: jostuijvenberg@rockopnh.nl

Mevrouw A. van Stigt Thans

Verzorging en Verpleging
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 35 12 22 99
E-mail: avanstigtthans@rockopnh.nl

Mevrouw M. Snoek

Horeca en Administratie
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 25 64
E-mail: msnoek@rockopnh.nl

Mevrouw E. Prins

Zorg en Welzijn
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 57 59 53 00
E-mail: eprins@rockopnh.nl

Mevrouw J. Philipsen

Techniek en Autotechniek
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 23 70
E-mail: jphilipsen@rockopnh.nl

Mevrouw F. de Leeuw

Horeca en Logistiek
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 35 13 04 22
E-mail:  fdeleeuw@rockopnh.nl

De heer S. Koger

Detailhandel, ICT en Marketing & Communicatie
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 40 99
E-mail: skoger@rockopnh.nl

Mevrouw M. Haan

Zorg, Beveiliger/MTV/HTV en Leisure & Hospitality
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 23 67
E-mail: mhaan@rockopnh.nl

Mevrouw A. van Duin-Abbenhuis

Administratie en Detailhandel
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 20 22 02 23
E-mail: avanduin@rockopnh.nl

Mevrouw P. Bruin

Techniek
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 35 13 03 73
E-mail: pbruin@rockopnh.nl

Mevrouw H. Klok


Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 63 84 18
E-mail: hklok@rockopnh.nl

Mevrouw K. Bisseling

Welzijn
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (06) 22 02 42 56
E-mail: kbisseling@rockopnh.nl

Mevrouw C. Mensink

Managementassistent
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (0223) 611 357
E-mail: stagebureau@rockopnh.nl

Mevrouw M. Ruiten

Managementassistent
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (0223) 611 357
E-mail: stagebureau@rockopnh.nl

De heer S. Klaij

Hoofd Stagebureau
Ik ben bereikbaar via:

Telefoon: (0223) 611 357
E-mail: stagebureau@rockopnh.nl

Jobcoach

Wanneer je een bbl-opleiding volgt en je baan kwijtraakt, kan de jobcoach je helpen bij het vinden van een nieuwe leerwerkplek.

Mocht je erachter komen dat je de verkeerde opleiding hebt gekozen, dan kan de jobcoach een oriënterende stage voor je regelen zodat je kunt kennismaken met een studie/beroep in een andere richting.