Stageconsulenten

    Voor elke opleidingsrichting is een stageconsulent aangesteld. Zij zijn het eerste aanspreekpunt voor leerlingen en bedrijven met vragen.


    Mevrouw K. Bisseling
    Welzijn
    Aanwezig: ma - di - do - vr
    (06) 22 02 42 56
    kbisseling@rockopnh.nl


    Mevrouw E. Boekestein
    Welzijn en
    Beveiliger / MTV / HTV

    Aanwezig: gehele week
    (06) 22 63 84 18
    eboekestein@rockopnh.nl


    Mevrouw P. Bruin 
    Techniek
    Aanwezig: ma - di - do - vr
    (06) 35 13 03 73
    pbruin@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van Duin-Abbenhuis 
    Administratie en Detailhandel
    Aanwezig: ma - di - wo - vr
    (06) 20 22 02 23
    avanduin@rockopnh.nl


    Mevrouw M. Haan
    Verzorging en Verpleging
     Aanwezig: ma – di – wo – do
    (gehele dagen) en
    vrijdagochtend

    (06) 22 02 23 67
    mhaan@rockopnh.nl


    De heer S. Koger
    Detailhandel, ICT en
    Medewerker Marketing &
    Communicatie

    Aanwezig: gehele week
    (06) 22 02 40 99
    skoger@rockopnh.nl


    Mevrouw L. Kammeijer
    Entreeopleiding
    Aanwezig: ma - di – wo - do
    (06) 50 53 76 24
    lkammeijer@rockopnh.nl








    Mevrouw L. Kuilman
    Kappen
    Aanwezig: ma - di - wo - do
    (06) 15 32 25 50
    lkuilman@rockopnh.nl


    Mevrouw F. de Leeuw
    Detailhandel en
    Logistiek medewerker

    Aanwezig: di en do (gehele
    dagen en woensdagochtend

    (06) 35 13 04 22
    fdeleeuw@rockopnh.nl


    Mevrouw J. Philipsen
    Techniek en Autotechniek
    Aanwezig: gehele week, m.u.v. ma. middag
    (06) 22 02 23 70
    jphilipsen@rockopnh.nl

    De heer J. Pieloor
    Techniek en Autotechniek
    Aanwezig: ma - di - wo (gehele dagen) en vrijdagochtend
    (06) 16 01 37 71
    jpieloor@rockopnh.nl

    Mevrouw E. Prins
    Welzijn en Zorg
    Aanwezig: gehele week
    (06) 57 59 53 00
    eprins@rockopnh.nl


    Mevrouw M. Snoek
    Horeca en Administratie
    Aanwezig: ma - di - wo - do
    (06) 22 02 25 64
    msnoek@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van Stigt Thans
    Verzorging en Verpleging
    Aanwezig: ma - di - do (gehele dagen) en
    wo tot 12.00 uur
    (06) 35 12 22 99
    avanstigtthans@rockopnh.nl


    Mevrouw J. Stuijvenberg
    Horeca en Detailhandel 
    Aanwezig: ma – di – wo – do (gehele dagen) en vrijdagochtend
    (06) 22 02 24 57
    jostuijvenberg@rockopnh.nl


    Mevrouw A. Swart
    Welzijn
    Aanwezig: di - wo - do - vr
    (06) 16 00 80 06
    aswart@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van der Zande-Ulders
    Sport en bewegen en
    Beveiliger / MTV / HTV
    Aanwezig: ma - di - do (gehele dagen) en
    wo en vr tot 12.30 uur
    (06) 51 65 91 06
    avanderzande@rockopnh.nl