Stageconsulenten

    Voor elke opleidingsrichting is een stageconsulent aangesteld. Zij zijn het eerste aanspreekpunt voor leerlingen en bedrijven met vragen.


    Mevrouw K. Bisseling
    Welzijn en Zorg
    Aanwezig: ma - di - do - vr
    (06) 22 02 42 56
    kbisseling@rockopnh.nl


    Mevrouw E. Boekestein
    Welzijn en
    Beveiliger / MTV / HTV

    Aanwezig: gehele week
    (06) 22 63 84 18
    eboekestein@rockopnh.nl


    Mevrouw P. Bruin 
    Techniek
    Aanwezig: ma - di - do - vr
    (06) 35 13 03 73
    pbruin@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van Duin-Abbenhuis 
    Administratie, Detailhandel en Kappen
    Aanwezig: ma - di - vr -
    wo (om de week)

    (06) 20 22 02 23
    avanduin@rockopnh.nl


    Mevrouw M. Haan
    Zorg
    Aanwezig: gehele week
    (behalve maandagmiddag)

    (06) 22 02 23 67
    mhaan@rockopnh.nl


    De heer S. Koger
    Detailhandel, ICT en
    Medewerker Marketing &
    Communicatie

    Aanwezig: gehele week
    (06) 22 02 40 99
    skoger@rockopnh.nl

     


    Mevrouw L. Kammeijer
    Entreeopleiding
    Aanwezig: ma - di – wo - do
    (06) 50 53 76 24
    klkammeijer@rockopnh.nl

     






    Mevrouw L. Kuilman
    Kappen
    Aanwezig: ma - di - wo - do
    (06) 15 32 25 50
    lkuilman@rockopnh.nl


    Mevrouw F. de Leeuw
    Horeca en Logistiek
    Aanwezig: gehele week
    (behalve vrijdagmiddag)

    06) 35 13 04 22
    fdeleeuw@rockopnh.nl


    Mevrouw J. Philipsen
    Techniek en Autotechniek
    Aanwezig: gehele week
    (behalve maandagmiddag)

    (06) 22 02 23 70
    jphilipsen@rockopnh.nl

     

     

     

     



    Mevrouw G. Hoffard
    Techniek en Autotechniek
    Aanwezig: di - wo (ochtend) en donderdag
    (06) 16 01 37 71
    ghoffard@rockopnh.nl


    Mevrouw E. Prins
    Welzijn en Zorg
    Aanwezig: gehele week
    (06) 57 59 53 00
    eprins@rockopnh.nl

     


    Mevrouw M. Snoek
    Horeca en Administratie
    Aanwezig: ma - di - wo - do
    (06) 22 02 25 64
    msnoek@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van Stigt Thans
    Zorg
    Aanwezig: ma - di - do -
    wo tot 12.00 uur
    (06) 35 12 22 99
    mvanstigt@rockopnh.nl


    Mevrouw J. Stuijvenberg
    Detailhandel en ICT
    Aanwezig: di – wo - do
    (06) 22 02 24 57
    jostuijvenberg@rockopnh.nl


    Mevrouw A. Swart
    Welzijn en Zorg
    Aanwezig: di - wo - do - vr
    (06) 16 00 80 06
    aswart@rockopnh.nl


    Mevrouw A. van der Zande-Ulders
    Sport en bewegen en
    Beveiliger / MTV / HTV
    Aanwezig: ma - di - do -
    wo en vr tot 12.30 uur
    (06) 51 65 91 06
    avandersande@rockopnh.nl







    Mevrouw J. Nijland
    Zeevaart
    Aanwezig: ma - wo - vr
    (06) 51 96 47 98
    jnijland@rockopnh.nl